treść strony Janusz Kocjan - ZnanyLekarz.pl

Rehabilitacja Olkusz

O mnie:

mgr fizjoterapii, fizjoterapeuta, terapeuta manualny.
Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia (stacjonarne studia licencjackie i magisterskie). Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzę również zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego na oddziale torakochirurgicznym (Katedra i Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej) w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu, stanowiącym jednostką kliniczną Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

WYKSZTAŁCENIE PODYPLOMOWE, UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA Z ZAKRESU REHABILITACJI:
- Metoda McKenzie – ukończone wszystkie 4 części kursu oraz pozytywnie zdany międzynarodowy egzamin uwierzytelniający (certyfikowany terapeuta metody McKenzie).
Więcej informacji na temat metody oraz lista certyfikowanych terapeutów znajduje się na stronie internetowej Instytutu McKenzie Polska http://www.mckenzie.pl/
- Terapia Manualna według koncepcji Mulligana. Więcej informacji na temat metody znajduje się na stronie internetowej
http://www.mulliganconcept.pl/metoda-mulligana
- Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w zespołach bólowych odcinka lędźwiowego kręgosłupa
- Masaż tkanek głębokich

Jeżeli nie znasz przyczyny swoich dolegliwości bądź dotychczasowe leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów - umów się na konsultację fizjoterapeutyczną, podczas której postawię prawidłowe rozpoznanie w oparciu o diagnostykę funkcjonalną (badanie kręgosłupa, badanie narządu ruchu) oraz wyniki dodatkowych badań (RTG, rezonans magnetyczny, USG) jak również dobiorę odpowiedni i najskuteczniejszy sposób terapii. Podczas diagnostyki pacjentów oraz prowadzenia postępowania rehabilitacyjnego korzystam z wiedzy, którą zdobyłem podczas studiów na kierunku fizjoterapia na jednej z najlepszych uczelni w Polsce oraz uczestnictwa w renomowanych i międzynarodowych kursach i szkoleniach z metod specjalnych fizjoterapii. Ponadto opieram się na najnowszych i rzetelnych doniesieniach naukowych z zakresu medycyny i rehabilitacji. Jestem także autorem 19 publikacji naukowych z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii o zasięgu międzynarodowym, jak również, laureatem licznych konferencji oraz sympozjów naukowych w kraju i zagranicą.

© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl